Niestety znowu nie udało się przełamać złej passy, która trwa od ostatnich kilku spotkań ligowych. W meczu, który był na to wielką nadzieją, Victoria przegrała 1:2.

SKP Słupca od pierwszych minut stwarzała sobie sytuacje do strzelenia bramki. Pierwsza na prowadzenie wyszła jednak ostrzeszowska Victoria. W 19 minucie Patryk Pasiak wykorzystał podanie i pewnym strzałem skierował piłkę w kierunku siatki. Pojawiła się radość i ogromna nadzieja na pierwsze punkty od dawien dawna. Po stracie bramki SKP zdecydowanie zaostrzyła swoją grę, co sprawiło, że w 34 minucie gospodarze wyrównali na 1:1. W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy już żadnego skutecznego trafienia, choć większą przewagę mieli nasi przeciwnicy. Nie zmalała ona również w drugiej odsłonie. Victa miała dużo szczęścia, ponieważ podopieczni Wojciecha Henke niejednokrotnie naciskali na bramkę pilnowaną przez Bartosza Jankowskiego. Ich uderzenia obijały się o słupek lub szybowały nad poprzeczką. W 61 minucie piłkarze ze Słupcy w końcu wykorzystali jedną z tych sytuacji. Na 2:1 z daleka uderzył Alan Kujawa, zapewniając swojej drużynie bardzo potrzebne im trzy punkty, bo wynik do końca nie uległ zmianie. Dla Victorii na wyrównanie uderzyć próbował Stawiński oraz Skrobacz,oczywiście bez skutku. Niestety po tym meczu trzeba przyznać, że jest naprawdę źle. Słupca jest niżej notowanym rywalem od nas i przyjechaliśmy tutaj z nadzieją nawet nie na jeden a od razu na trzy punkty. Prześladują nas nie tylko przegrane ale i kontuzje. W ostatnich minutach na noszach z boiska zniesiony został Robert Skrobacz, który prawdopodobnie skręcił kostkę. W meczu rozgrywanym w Wielką Sobotę trener do dyspozycji miał tylko czternastu zawodników (w tym bramkarz rezerwowy). Marne pocieszenie jest takie, że Victoria mimo tej porażki nadal zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli.

Miejmy nadzieję, że nowy miesiąc otworzy przed Victorią szansę na poprawę. W sobotę (02.04) ostrzeszowianie u siebie zmierzą się z jedenastką z Rawicza. Ten zespół podobnie jak opisywany wyżej zajmuje miejsce w dolnej części tabeli. Początek starcia o godzinie 16.00. (KR)

Bramki : Patryk Pasiak 19' --- Jacek Mikołajczyk 34', Alan Kujawa 61'

Skład Victy - Jankowski, Skorzybót, Domagalski, Paroń (66' Górny), Cerbiński (74' Adrian Skrobacz), Dubiel, Dolata, Pasiak, Barański, Robert Skrobacz, Stawiński