W derbowym meczu, rozgrywanym 6 maja w Mikstacie, miejscowa Lilia przegrała z Masovią 1:2. Spotkanie nie było porywającym widowiskiem. W 13 minucie Patryk Krawczyk dośrodkował do Małeckiego i ten wyprowadził gości na prowadzenie. W pierwszej połowie nie padło więcej bramek i to Masovia schodziła na przerwę w lepszych nastrojach. Po zmianie stron, w 54 minucie ze sporej odległości na 2:0 podwyższył Kolenda. Na dwie minuty przed końcem podstawowego czasu gry, kontaktową bramkę dla Lilii zdobył Łakomy. Trzy punkty powędrowały na konto Masovii.

Lilia - Nycek, Shevchenko, Krawczewski, Krysiak, Sikora, Olczak, Łakomy, Mucha, Zmyślony, Pawlak, Bąk

Masovia - Sobczak, Golanowski, Bąkowski, Gołdyn, Kolenda, Krawczyk T., Krawczyk P., Dzięcielski, Małecki, Jastrzębski, Kędzia